Obozy zimowe to świetna propozycja dla dzieci powyżej 7. roku życia. Niezależnie od tego czy są to początkujący amatorzy zimowych sportów, czy też zaawansowani narciarze, zimowy obóz będzie świetną przygodą. W naszej ofercie przygotowaliśmy ofertę obozów zimowych, które trwają 8 dni. Nasze obozy dedykowane są dzieciom od 7. do 14. roku życia. Nasze zimowe obozy odbywają się w malowniczo położonym Poroninie w polskich Tatrach. Podhale to piękna kraina, która zachwyca zarówno latem oraz zimą.

Polskie stoki narciarskie o różnym stopniu trudności zaspokoją ambicje najbardziej wymagających dzieci oraz ich rodziców. Na naszych obozach dbamy o to, żeby dzieci były bezpieczne oraz czuły się komfortowo, dlatego nad ich zdrowiem czuwają doświadczeni opiekunowie oraz instruktorzy. Dlatego nawet początkujący będą czuli troskę i opiekę, która bardzo pozytywnie wpłynie na ich pewność siebie. Po obozie zimowym w Poroninie, dzieci na pewno będą chciały zimą wracać na południe Polski.

Atrakcje narciarskie i nie tylko

W górach najpopularniejsze oczywiście są atrakcje zimowe takie jak zjazdy narciarskie oraz snowboard. Oczywiście na nartach nie można zjeżdżać cały czas, dlatego w obozach zimowych kluczowa będzie zróżnicowana oferta atrakcji. Wieczorne dyskoteki lub zimowe ogniska to przykładowy sposób na spędzanie wspólnego czasu przez obozowiczów. Wypad na pobliskie termy lub długą, pieszą wędrówkę to doskonała alternatywa dla pozostałych atrakcji.

Przez 8 dni trwania obozu zimowego, opiekunowie dbają o to, by dzieci się nie nudziły i stale się rozwijały. Postawienie na sprawdzonego touroperatora oraz doświadczonych organizatorów sprawia, że dzieci po obozie wracają dużo bardziej samodzielne oraz bogate o nowe doświadczenia i umiejętności. Dla jednych będzie to jazda na nartach, a dla drugich rozpalona miłość do polskich gór. Wyjazdy na dziecięce obozy to również doskonała okazja do nawiązywania nowych kontaktów i przyjaźni. Ośmiodniowe obozy zimowe to doskonały czas odpoczynku i zabawy dla dzieci w wieku szkolnym.